Великим поштовхом для бізнесу є запуск власної платформи в мережі. Наявність власної сторінки в інтернеті дозволяє розширити аудиторію потенційних клієнтів. Та розробка веб сайту повинна проходити з урахуванням певних факторів, які забезпечать успішність процесу.
Основні фактори, які потрібно взяти до уваги
Перед запуском ресурсу розробники проводять величезну роботу зі збору інформації, її аналізу, оцінки роботи конкурентів, вибору стратегії просування тощо. Щоб платформа була повністю готова до роботи виконувала поставлені на неї завдання, потрібно взяти до уваги кілька ключових факторів.
- Дизайн та взаємодія з користувачами. Приємний вигляд сайту, зручна навігація, швидке завантаження сторінок, перехід на вкладки сприяє більш високій довірі у користувачів. Важливо, щоб сторінка мала унікальний дизайн, який відповідає бренду.
- Адаптація до різних пристроїв. Сьогодні більшість людей використовують смартфон замість персонального комп’ютера. Тому слід подбати, щоб ресурс однаково добре працював на різних ґаджетах, адаптувався під різні розміри екрану.
- Якісний контент. Наявність фото, відео, текстів викликає довіру у відвідувачів, адже таким чином вони можуть отримати вичерпну інформацію про товари чи послуги. Проте важливо, щоб контент був якісним, корисним для відвідувачів та оптимізованим для пошукових систем.
- Продуктивність ресурсу. Потрібно перевірити, щоб сайт швидко завантажувався. Якщо сторінка довго не відкривається, повільно перенаправляє на вкладки, це призводить до вищих показників відмов у користувачів.
- Моніторинг, статистика, аналітика. Налаштування інструментів аналітики допоможе відстежувати трафік сайту, поведінку користувачів та їхні переходи. Така інформація допоможе оцінити ефективність ресурсу та вкладених маркетингових зусиль.
Перед запуском платформи варто протестувати її роботу в різних браузерах. Такі неточності роботи можна усунути в процесі тестування сайту. Більше про особливості розробки ресурсів можна прочитати тут. Спеціалісти агентства «Червоний хамелеон» надають консультації стосовно запуску власних веб сайтів.
Що потрібно пам’ятати про безпеку
Власнику платформи потрібно залишати в пріоритеті її безпеку. Необхідно впроваджувати сертифікати SSL, щоб увімкнути шифрування HTTPS. Слід систематично оновлювати програмне забезпечення та плагіни, використовувати надійні паролі. Сайти стають інвестицією компанії у свій бізнес, тому важливо його захистити.
Правильний підбір захисних засобів допоможе швидко заблокувати зловмисників. Потрібно регулярно створювати резервні копії веб-сайтів. У разі виникнення технічних збоїв вся інформація буде збережена на допоміжному сервері, і її можна буде знову використовувати.
Створення плану обслуговування дозволить оновлювати програмне забезпечення, виправляти будь-які помилки та забезпечувати оптимальну продуктивність ресурсу. Таким чином кропітка робота, проведена до запуску сайту в мережі, допоможе уникнути помилок в подальшій його роботі.