На відміну від стаціонарного аналога, він компактний, мобільний, споживає мало електроенергії. Занурювальна модель краща для тих, хто часто подрібнює різноманітні продукти у невеликих кількостях. Грунтуючись на наших спостереженнях, розкажемо на що звертати увагу насамперед, щоб покупка виправдала надії. А купити гарний блендер за вигідною ціною можна на https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/lvov/blendery.html!
Як вибрати занурювальний блендер: основні критерії
Насамперед вирішите, що ви бажаєте отримати: вузькоспеціалізований прилад чи багатофункціонального помічника. В результаті використання цього продукту ми виявили, що якщо кухня оснащена різноманітною технікою, то досить простого блендера. В іншому випадку краще вибрати прилад з максимальною кількістю функцій та аксесуарів. Моделі з віночком позбавлять необхідності купувати міксер, насадка для пюре замінить товкушку, млинок — кавомолку. Занурювальні блендери з насадками для нарізування овочів кубиками, скибочками, соломкою дозволять обійтися без терки, шатківниці, слайсера, м'ясорубки і навіть кухонного комбайна, допоможуть заощадити місце на кухні.
Багатофункціональний занурювальний блендер:
• подрібнює м'які та тверді продукти;
• меле каву, цукрову пудру;
• робить пюре, фарш, начинку для випікання;
• збиває яйця та креми;
• допомагає готувати смузі, муси, морозиво, майонез, соуси;
• змішує коктейлі, алкогольні та безалкогольні напої;
• доводить до консистенції супи-пюре, каші;
• замішує тісто;
• дробить лід;
• полегшує роботу з виготовлення салатів, кабачкової ікри, заготовок для супів.
Крім цього, потрібно враховувати потужність, кількість швидкостей, тип живлення, спосіб керування. Також важливими є тривалість безперервної роботи, матеріал корпусу та елементів, види насадок, додаткові функції.
Щоб правильно вибрати потужність, враховуйте тип робіт, що ви плануєте виконувати. Для пюрування розварених овочів, бананів та ягід, приготування дитячого пюре достатньо 300 Вт. Для переробки твердих плодів (яблук, груш, моркви, гарбуза) м'яса потрібна потужність 350-500 Вт. При роботі з горіхами, кавовими зернами, замороженими фруктами, при колінні льоду знадобляться прилади потужністю 600-1000 Вт. При необхідності замішувати густе тісто, варто набувати занурювальний блендер потужністю не менше 1000 Вт.
На швидкість подрібнення впливає кількість обертів за хвилину. У занурювальних блендерах буває від однієї до 30 швидкостей. Чим їх більше, тим точніше і гнучкіше вдається регулювати швидкість обертання ножа, щоб запобігти розбризкуванню, подрібнити продукти до необхідного розміру, одержати суміш потрібної консистенції.