На сьогодні актуальною проблемою для багатьох батьків є зайнятість дитини в період, коли немає світла, адже дивитися фільми, передачі чи мультики не має можливості, а читання при поганому освітленні шкодить зору. Так що робити та, як провести час з користю?

Ранок інтернет-магазин друкованої продукції пропонує своїм читачам не лише художню літературу, шкільні підручники та канцелярію, а й безліч цікавих та наукових ігор. Завітайте на офіційний сайт і ознайомтесь з усіма пропозиціями.

Грай і твори

Для більш комфортної навігації сайт поділено на розділи, в яких тематично розташовані всі товари. Весело та корисно провести дозвілля можна за допомогою товарів у розділі «Ігри та творчість», де є:

  • Аплікації, поробки, розмальовки та гравюри – розвивають моторику, уяву та просторове мислення.
  • Ігри напольні, настільні, розвивальні та наукові – розвивають логіку, сприяють глибшому пізнанню певних наук та розумінню деяких фактів.
  • Набори для творчості – розвивається в першу чергу творча риса та мислення дитини. Ліплення з пластиліну, тіста, вироби з паперу та інших матеріалів, конструювання за допомогою металевих, пластикових чи дерев’яних деталей займуть дитину на великий проміжок часу.

В першу чергу забезпечте достатньо місця для проведення гри та комфортного розташування всіх учасників. Також розташуйте джерело світла на безпечній відстані. Оберіть дитячі розвиваючі ігри, без дрібних та гострих елементів. Це можуть бути:

  • Великі пазли, але не ті, де треба скласти картинку. Можна використовувати декілька наборів великих фігур, що пропонують знайти місце чи підібрати по формі. Коли дії будуть виконані, розширте можливості гри та придумайте казку з тими фігурками, що маєте.
  • Різні конструктори з дерева чи пластику. Складіть величезний замок та пограйте в рольові ігри, де приймуть участь  інші іграшки. Наприклад, гра Вежа легка та цікава. Виклавши вежу з брусочків треба обережно розбирати її з різних боків. Програє той, у кого вона завалиться.
  • Карткові ігри і підлогові ігри – наприклад, «Гонки», «Хто я?», або «Який, яка, яке», чи багато інших, що розвивають фантазію, змушують думати, міркувати та робити певні висновки.

Граючи в звичайну гру, додавайте креативності, моделюйте різні ситуації, що сприятимуть всебічному розвитку малюка і надбанню певних навиків. Таким чином проведений час залишиться в пам’яті дитини не лише у вигляді навичок, а й ще у вигляді приємних спогадів про сумісне дозвілля всієї сім'ї.