Рослина може засвоїти елементи живлення у великих обсягах лише за допомогою кореневої системи. Достатнє забезпечення рослин елементами харчування на початку вегетації програмує їх високоврожайний тип розвитку.
Позакореневе підживлення найбільш ефективне на добре удобрених ґрунтах і за інтенсивної технології вирощування, де обмежуючим фактором зростання врожайності може бути один з макро- або мікроелементів. Найкращий спосіб внесення добрив - закладання їх у ґрунт або використання добрива для позакореневого підживлення, яке купити можна тут https://elsa.com.ua/listovoe-udobrenie/. Дуже важливо, щоб обробка листом не проводилася, коли рослина знаходиться в стресі!
Обприскування має низку особливостей:
- оптимальна концентрація розчину відповідно до виду рослини та її фази розвитку;
- застосування поверхнево-активних речовин (якщо мікродобрива їх не містить) для кращого прилипання крапель до листка;
- дрібнокрапельне розпилення робочого розчину.
Коли проводити листове підживлення?
Агрономи використовують листові добрива що купити можна тут https://elsa.com.ua/listovoe-udobrenie/ під час усього періоду вегетації, формування та дозрівання плодів. Терміни, в які проводиться підживлення, залежать від культури:
- восени – озимий ріпак та пшениця, іноді використовуючи листовий опад як добриво;
- навесні – озимий ріпак та пшениця, коли відновлюється вегетація, а також кукурудза та соняшник, коли з"являються перші сходи;
- влітку – буряки цукрові, овочі, фруктові дерева та чагарники.
Відповідно до технології розчин для листові добрива необхідно використовувати якнайшвидше після підготовки. Проводити обприскування краще вранці з 7 до 10 години або ввечері з 17 години до заходу сонця, коли рослини максимально сприйнятливі до поглинання корисних речовин.
Листове підживлення ефективно усуває дефіцит поживних речовин у рослинах та стимулює зростання та розвиток культур на певних фізіологічних етапах добрива для листових підгодівлі купити можна тут https://elsa.com.ua/listovoe-udobrenie/. Добриво яке пропонують на сайті передбачає розпилення розчину із добривами безпосередньо на листя рослини. Листове підживлення забезпечує рослини поживними елементами, необхідними для нормального розвитку, у тих випадках, коли порушені процеси їх засвоєння кореневою системою.