Для розвитку сегменту торгової нерухомості девелопери будуть все частіше звертатись до реконструкції будівель.

Бебі-бумери продовжують справляти непропорційний економічний вплив – деякий прямий, а інший — ненавмисний, навіть якщо їхній вплив на покоління значно зменшився перед лицем молодших, більших когорт.

Проблема міленіалів щодо домінування бумерів була посилена появою покоління Z. Ці «клієнти майбутнього» є частиною ринку, який створює новий попит, але діють у тіні асиметричної моделі збереження багатства за покоління. Це виклик для роздрібних торговців, тому що — принаймні протягом наступного десятиліття або двох ці люди збережуть значні статки та здебільшого витрачатимуть на товари, які сприяли значному відсотку минулого зростання роздрібної торгівлі.

До 2030 року кожному бебі-бумеру буде більше 65 років. Для операторів торгової нерухомості 2030 року — або, принаймні, для тих, хто зосереджений на більш традиційних підходах до роздрібної торгівлі, — міленіали та покоління Z представлятимуть їхні ключові споживчі цілі.

Рухаючись вперед, загибель історичного загального ринку вимагає від успішних операторів торгової нерухомості зосередитися на потребах конкретної когорти; розробити кілька стратегій, які поєднуються з кількома когортами; або розробити роздрібні пропозиції, які охоплюють усі ринки, звертаючись до цінностей і інтересів підмножини одного чи кількох поколінь покупців.

Цікаво що ринок будівництва комерційної нерухомості, який тісно пов’язаний з ринком торгівлі буде також змінюватися. Наприклад в центрах великих міст майже не залишиться площадок під забудову, але оператори торгової нерухомості будуть як і раніше бажати отримати ласомий шматок землі для створення торгових центрів. І тут на допомогу прийде можливість реконструкції старих або промислових будівель під інноваційні центри розваг та покупок. Реконструкція будівель буде здійснюватися досвідченими компаніями які не тільки мають великий досвід а також зожуть запропонувати клієнту реконструкцію в стиснених умовах центральних районів міст.

Там, де бедібумери були більше схожі, ніж різні, міленіали та покоління Z відзначають силу та потенціал, представлений людською різноманітністю. Разом вони утворюють багатий, різноманітний і складний пул споживачів, де когортні етикетки 20-го століття, пов’язані з етнічною приналежністю, расою та релігією, дедалі більше не застосовуються. Вчорашні меншини — це завтрашня більшість, що вже визнають і повністю сприймають найуспішніші рітейлери сьогодення. Додатково до цієї демографічної складності багатьом представникам цих поколінь цілком зручно самовідбиратися в традиційні етнічні групи та виходити з них або створювати різні цифрові персони, щоб представляти їх в Інтернеті.