Наркозалежна дитина, справжнє горе для батьків. Постійно переслідують думки, як і коли це сталося, де не догледіли  та що далі робити. Це ще більш посилюється тим, що наркозалежна людина  відсторонюється від близьких та родичів і нічого не хоче слухати, відкидаючи всі зауваження.

Навіть із такої складної ситуації є вихід, а саме якнайшвидше розпочати повноцінне комплексне лікування. Найліпше лікувати наркозалежну дитину в наркологічному центрі anti-narkotik.com.ua, щоб в неї не було можливості вживати наркотичні речовини. Крім того, в центрі людина отримує всю необхідну підтримку від психологів, психотерапевтів, інших спеціалістів.

Лікування в наркологічному центрі є комплексом медикаментозних та психоемоційних процедур, які ефективно сприяють повному одужанню наркозалежної дитини.

Отримати детальну інформацію щодо лікування в наркологічному центрі можна зв’язавшись з нашими фахівцями за вказаними контактами на цьому сайті.

Консультації як і безпосередньо лікування цілком анонімні. 

Батькам необхідно прийняти наркозалежність дитини

Багато батьків, опинившись перед проблемою наркозалежності дитини не хочуть вірити, що таке горе в їхній родині, тому сподіваються що то підліткові витівки та з часом все само собою пройде – дитина переросте. Але це є найбільша батьківська помилка. Наркозалежна дитина самостійно не покине вживання наркотиків, тому що крім фізичної залежності, вона отримує душе потужні психоемоційні зміни, які ще більш сильніше змушують хворого тягнутися до наркотиків, забуваючи про все на світі.

Батькам як то не боляче, слід в повній мірі прийняти що їх дитина дуже хвора і потребує всебічної допомоги та лікування.

Першочергово їм потрібно зберегти довірчі відносини із дитиною, щоб в її очах вони не виглядали ворогами, які бажають тільки зла.

Надалі важливо донести хворому, що йому потрібна допомога фахівців із лікування наркозалежності. Сядьте родинним колом та все спокійно обговоріть. Важливо, щоб дитина сам погодилася на лікування.

Якщо дитина не хоче лікуватись та заперечує залежність, можна її поставити перед фактом: або вона лікується, або вона живе своїм життям без допомоги батьків та й надалі вживає наркотики. Цей спосіб може здаватися жорстоким, але як показує досвід, він дієвий. Хворий повинен розуміти, що гри за його правилами не буде.

Якщо вмовляння не дієві, доведеться вдатися до менш гуманного способу, а саме до примусової очистки організму хворого від наркотиків. Після детоксикації наркозалежна дитина стане тверезою та з нею може продуктивно спілкуватися психолог, який, як правило, знайде в процесі бесіди аргументи, щоб переконати дитину згодитись на лікування в наркологічному центрі. 

Як проходить лікування наркотичної залежності в реабілітаційному центрі

Лікування наркотичної залежності дитини буде ефективним, якщо його проводити стаціонарно в реабілітаційному центрі – сучасному закладі із штатом кваліфікованих лікарів, співробітників та комфортними умовами проживання.

На відміну від державних наркологічних диспансерів, в приватних реабілітаційних центрах постановка на спеціальний наркологічний облік не вимагається. Після лікування, ваше дитина без зайвих проблем відновить навчання. 

Лікування в наркологічному центрі складається із наступних послідовних етапів:

1.  Детоксикація від наркотиків, тобто повна очистка хворого медикаментозними препаратами від наркотичних речовин. Ця процедура необхідна, щоб зняти ломку (абстинентний синдром) і покращити фізичний стан дитини. Після детокса, дитина перебуває повністю в тверезому стані.

2.  Реабілітація наркозалежного за сучасними методиками на основі всесвітньо визнаної програми «12 кроків». Під час реабілітації людина поновлює вміння жити тверезо, самостійно приймати рішення, відповідати за свої дії, ставити перед собою та досягати цілі.  

Шляхом спілкування з лікарями-психологами, психотерапевтами, відвідування терапевтичних груп за принципом «рівний-рівному» та займання спортом, дитина відновлює свій фізичний, психічний та духовний стан.

Реабілітаційний період складає від 2 до 6 місяців в стаціонарі закритого типу. Строк реабілітації у кожного різний і залежить від фізичного і психоемоційного стану пацієнта.

Вам, як батькам, такі умови можуть здаватися жорстокими але, цей шлях є ефективним і дає високі результати. Краще пройти його до вільного і здорового життя без наркотиків, ніж відмовитись від цього та провідувати дитину у в’язниці або взагалі поховати.

3. Ресоціалізація. Цей етап лікування завершальний. Під час нього, пацієнт поступово повертається до звичайного життя в соціумі. Будучи тверезим, він знаходиться під постійним контролем фахівців реабілітаційного центру та отримує всебічну допомогу.

На цьому завершимо короткий опис лікування наркозалежних в наркологічному реабілітаційному центрі. Зрозуміло, що у вас, як у люблячих батьків, залишилося ще багато питань. Ви їх можете задати нашим фахівцям. Зв'яжіться з ними за вказаними на сайті контактами, та отримайте відповіді на всі свої питання. Консультації з фахівцями анонімні.

Читайте також: Реабілітація залежних від наркотиків: для чого вона потрібна?