Проблеми з серцем, як правило, виникають у похилому віці. Але складні умови праці, емоційне потрясіння та інші причини можуть спровокувати серцевий напад навіть у людей середнього віку. Після виписки з лікарні людина перебуває не в ідеальному стані, щоб відразу повернутися до повноцінного життя. Тільки санаторно-курортне лікування дозволяє повністю позбутися негативних наслідків інфаркту міокарда.

Скільки необхідно часу провести у санаторії

Цим питанням обтяжують себе більшість відпочивальників, щоб мати можливість планувати свою відпустку у санаторій Карпати – Чинадієво, Закарпаття. Максимально точний термін скаже лікар, тому що у кожного свої негативні наслідки після нападу. Але в середньому необхідно пройти повний курс лікування та відпочинку, який становить 21 день. Цього часу цілком достатньо, щоб отримати позитивний результат та закріпити його на тривалий час:

  1. Грамотне відновлення здоров'я та рухливості організму.

  2. Підготовка до майбутніх фізичних повсякденних навантажень.

  3. Робота із психологічним станом потерпілого.

  4. Відпочинок та лікування у максимально комфортних умовах.

  5. Правильне та регулярне харчування за спеціальною дієтою.

Важливо: бальнеологічне лікування, яке дає санаторій, відновлює не лише фізичний та психологічний стан будь-якої людини, а й формує у неї правильний спосіб життя. На жаль, після перенесеного інфаркту міокарда повноцінно вести повсякденне життя не вдасться. Але мінімізувати ризик повторного нападу можна й потрібно.

Наскільки комфортні умови проживання у санаторії

Сучасні здравниці на Закарпатті мало чим відрізняються за умовами проживання у комфортабельних номерах готелю. Спальний та лікувальний корпус знаходяться в кроковій доступності один від одного. Окрім цього, територія санаторію це доглянутий парк, в якому ніколи не буває багато сторонніх людей. Вся курортна інфраструктура доступна для відпочивальників:

  • безлімітний доступ до мережі інтернет;

  • активні та пасивні ігри у приміщенні;

  • грамотно влаштований тренажерний зал;

  • дієтичне харчування у сучасній їдальні;

  • індивідуальний номер або з можливістю проживання вдвох.

 

Відновлення здоров'я після виписки з лікарні має бути пріоритетним не тільки для самого постраждалого, але й для його членів сім'ї. Якщо провести лікування у санаторії, можна практично повністю відновити здоров'я людини. Повернути в сім'ю життєрадісного батька, дітям кохану бабусю чи дідуся.