Ведення блогу вимагає відданості, творчості, трохи таланту і, перш за все, терпіння. Ведення блогу про подорожі – це особливий виклик, тому що сьогодні практично кожен може подорожувати. Тема широка і вимоглива – як все це організувати, та як почати писати, щоб інші хотіли читати – знає Сподін Ігор Юрійович.
У блогосфері вже трохи людно, тому починати свою блогерську пригоду варто з чесної відповіді на питання: навіщо? Якщо ваш блог про подорожі збирається стати машиною для заробітку грошей і джерелом існування, вам краще двічі подумати і визнати, що існує маса більш ефективних способів заробляти гроші.
Саме ідея має значення
Натиснуто ручку, блог увімкнено і дороги назад немає. Настав час добре подумати над темою, адже подорожувати замало. Шукати натхнення в інших – не соромно, але немає сенсу дублювати чужі ідеї. Тому так важливо знайти власну нішу і спеціалізуватися в певній сфері.
Перш за все, блог має приносити щось свіже, чимось виділятися, а автор має бути послідовним у своїх припущеннях. Тільки при наявності конкретного плану ви можете почати розглядати вибір домену та платформи для ведення блогів.
Вибір домену
Домен, тобто ім’я блогу, за яким його можна шукати в інтернеті, не повинно бути занадто складним – краще, щоб читач легко його запам’ятав.
Вам також не потрібні знання веб-дизайну, щоб самостійно вести туристичний блог. Найпопулярніші платформи для ведення блогів побудовані таким чином, що ними міг успішно керувати навіть повний неспеціаліст.
Може знадобитися кілька днів, щоб звикнути до панелі адміністрування, але просто дотримуйтесь інструкцій. Також потрібно враховувати, що з часом блог може потребувати деяких покращень, особливо якщо на ньому буде багато фотографій або відео. Якщо це буде прибутковим у майбутньому, подумайте про це як про інвестицію.