При пошуку нового місця роботи кожна людина обов’язково робить резюме, де перераховує свої найкращі якості та свій робочий досвід. Часто, ми дещо перебільшуємо з переліком професійних якостей та хочемо подати себе у найкращому та вигідному світлі. Зазвичай, у більшості працівників їх третину буде однаковою і туди буде включено:

  • вміння керувати власним часом;

  • швидко навчаюся;

  • люблю працювати в команді;

  • вмію працювати під тиском;

  • багатозадачності.

Але якщо до перших якостей питань немає, то щодо багатозадачності можна подискутувати.

Як розуміти ‘багатозадачність’?

Кожна людина має свою власну думку та позицію на багато речей та подій у світі. Тому, те що, термін ‘багатозадачність’ трактується та розуміється кожним по різному не є чимось дивним. Варто розуміти, що людина навіть при великому бажанні не може виконувати кілька речей одночасно, через свою фізичну будову. Тут мається на увазі не одночасне виконання 5 різних завдання, а вміння людини швидко перемикати увагу з одного завдання на інше та вирішувати кілька питань паралельно або одне за одним. Це межує із стресостійкість, адже часто велика кількість завдання тисне на людину та ставить її у некомфортне положення.

Як стати багатозадачним працівником?

  1. Навчиться організовувати свій робочий простір. Для того, щоб мати можливість виконувати декілька речей паралельно потрібно, щоб все необхідне було під рукою. Зазвичай, для ефективної роботи людині потрібен телефон, ноутбук, блокнот та ручка. Використання записника часто дуже підвищує продуктивність людини, адже працює як нагадування про ще не виконану роботу. Друк блокнотів Fatline дозволяє кожного обрати нотатник за смаком, з правильними сторінками та привабливим дизайном.

  2. Вміння бути зосередженим. Для того, щоб ефективно працювати потрібно забрати з поля зору всі подразники та відволікаючі фактори. Такі як соціальні мережі та розважальні відео. Вони розсіюються увагу людини та не дають можливості зосередитися на деталях та робочій інформації. Потрібно проаналізувати, що саме відволікає найбільше та, відповідно, постаратися позбутися цього чинника, що дозволить стати продуктивнішим.

  3. Навчитися делегувати. Найкращими менеджерами стають ті люди, які не лише хочуть та вміють робити все самостійно, а прагнуть знайти людей, які зможуть зменшити навантаження протягом робочого дня. Головне у цьому навчитися довіряти людям. Проблема у того, що багато працівників вважають, що краще за нього ніхто не може зробити. І можливо це таке. Але чим довше Ви будете так думати, тим більше буде збільшуватися тиск та робоче навантаження. Делегування дозволяє не виконувати декілька процесів паралельно, а їх контролювати