Супер Лото вже 20 років дарує радість українцям. Найпопулярніша серед любителів лотереї через простоту правил та великий джекпот.

Правила

Треба вгадати до 6 чисел з 52 номерів. Жодних бонусних кульок та помножувачів, які ріжуть шанси на виграш. Приз передбачений навіть за 2 вгаданих номери (в такому випадку гравець отримає 20 грн). За 6 номерів гравець отримує джекпот, який збільшується після кожного розіграшу. В лотереї Супер Лото передбачена можливість обрати системну гру. Це коли гравець може зіграти не на 6 чисел, а на 7-12. При цьому суттєво зростає вартість білета: наприклад, за 7 номерів доведеться заплатити 105 грн. Також можна вибрати до 6 послідовних розіграшів на визначену комбінацію.

Вартість звичайного білета – 15 гривень. Розіграші відбуваються щосереди та щосуботи.

Що можна виграти в Супер Лото

У середньому ймовірність виграшу мінімального призу у 20 грн становить 1:8. Джекпот, згідно з розрахунками, може зірвати один з 20 358 520 гравців. Тобто отримати головний приз – це, скоріше, випадкова річ, ніж математичний розрахунок. Але джекпоти Супер Лото зривають відносно часто. У 2013 році головний приз отримували аж 11 разів; через це він не встигав збільшуватись і його розмір складав 1 мільйон гривень. Після 2015 року майже 6 років нікому не вдавалось покорити джекпот. Він виріс до рекордних 33 мільйонів. Аж поки в березні 2021 цю суму виграв мешканець Донбасу.

Кожний тираж 9-10 тисяч гравців отримують призи в Супер Лото. Переважна більшість з них – за вгадані «двійки». До тисячі – за «трійки», кілька десятків – за «четвірки». Інколи, кілька разів на місяць, вгадують 5 з 6 номерів. Розмір виграшу в такому випадку залежить від кількості призерів: якщо один – він отримує 80-90 тисяч гривень; якщо двоє – то 40-45 тисяч.

Як збільшити шанси на виграш

Якщо гравець серйозно налаштований виграти великий приз, у цьому йому допоможуть два інструменти, зазначені на лотерейному білеті. Це «Системна гра» та «Кількість послідовних розіграшів».

Як згадувалось вище, системна гра надає можливість збільшити шанси на виграш, зігравши не на 6, а на 7-12 номерів. Це називається повною системою. Єдиний її недолік – збільшення витрат на конкретну гру. І якщо не поталанить, то збитки можуть обчислюватись в тисячі гривень. Але, відповідно, шанси виграти великий приз теж суттєво зростають. До того ж, якщо «системний» білет виявився виграшним, то варіантів призу буде більше, ніж у звичайному білеті.

До цього переліку слід додати неповну систему – коли грають на 10-20 чисел. Цей набір номерів за формулами розписують в обмежену кількість комбінацій так, щоб напевно вгадати 4-5 чисел під час розіграшу. Цей метод не настільки витратний, як повна система, однак також суттєво підвищує шанси на виграш. Головне – правильно визначити масив 10-20 чисел.

Також лотерейний білет надає можливість зіграти на кілька комбінацій (6 ігрових карток на білеті) та на 6 послідовних розіграшів. Чим більше комбінацій грає в одному розіграші, тим вищі шанси на виграш.

Що ще можна зробити для виграшу в лотерею? Деякі гравці вдаються до астрології, прикмет, пошуку своїх щасливих чисел серед дат народження. До речі, останній метод частіше спрацьовує. Один власник джекпоту позначив цифри з дат народження близьких, а в останньому номері зазначив рік народження Володимира Висоцького. І таким чином він вгадав цілу комбінацію.

Отже, у кожного свій шлях до виграшу в лотерею. Головне – випробовувати різні варіанти, проводити роботу над помилками і, звісно ж, не забувати купувати білети.