У правовій системі немає загальної можливості вимагати публікації змісту судового рішення в засобах масової інформації. Інше рішення могло б суперечити принципу свободи діяльності ЗМІ в демократичній державі. Однак існують конкретні юридичні підстави для замовлення такої публікації та повного доступу до держ реєстру судових рішень. Обговорюючи окремі справи, автор подає різноманітність нормативних актів різних періодів, що є підставою для примусового оприлюднення судового рішення, та вказує на відсутність внутрішньої послідовності. Він також звертає увагу на функції оприлюднення судового рішення та правомірність застосування судом наказу про його опублікування.

Єдиний державний реєстр судових рішень разом з обґрунтуванням, публікується на сайті https://youcontrol.com.ua/topics/derzhavnyy-reiestr-fizychnykh-tayurydychnykh-osib/. Рішення доступні безкоштовно і без необхідності попередньої реєстрації користувача. Обсяг опублікованих судових рішень визначено колегією суддів і не передбачає поширення змісту, охопленого виключенням та не має значення з точки зору юридичних та інформаційних цінностей або повторних вироків.

Щоб полегшити пошук цікавого для вас вмісту, на порталі судових рішень є пошукова система, яка пропонує прості та розширені критерії пошуку. Завдяки цьому користувач має можливість відстежувати шлях юриспруденції окремого підрозділу даного суду чи головуючого судді.

Кожне рішення, опубліковане в інтернеті на сайті https://youcontrol.com.ua/, додатково пов'язане з інформацією, не включеною до його змісту. А саме з правовою основою та тематичним гаслом. Перше, звичайно, стосується правових положень, на підставі яких винесено рішення, а друге - предмета даного судового рішення. Словник тематичних статей постійно поповнюється новими на основі судових звітів, які аналізуються юридичною групою. В даний час вони поділяються на:

- кримінальні,

- цивільні,

- трудові,

- та соціальні гасла.

Їх повний список завжди доступний на порталі «судження» на вкладці «тематичні записи».

Презентація вибраного судження зі списку результатів пошуку поділяється на метрику, тобто інформацію, яка описує, хто і де її створив, а також додаткові дані про правову основу, тематичний слоган та теза, якщо вона підготовлена ​​суддею. Зміст самого судового рішення, доступний в анонімній формі, подається за допомогою hmtl. У змісті судового рішення ви також можете знайти посилання, що ведуть до оригінальних текстів цитованих правових положень.