Стильний будинок або квартира — мрія кожної людини. Одним з найважливіших етапів ремонту є оздоблення інтер'єру та зовнішнього вигляду приміщення. Що ж робити, якщо у Вас немає в цій справі ніяких навичок, а наймати дизайнера Ви не хочете? Можна спиратися на вже готові варіанти оформлення кімнат, вибираючи найбільш підходящі для себе.
Відмінні особливості
Дизайн кухні залежить від загальної концепції інтер'єру та може виконуватися в таких стилях як:
- класика;
- прованс;
- кантрі;
- неокласика;
- палацовий стиль;
- мінімалізм;
- модерн;
- арт-деко;
- хай-тек;
- лофт.
Оцінити всю красу класичного інтер'єру можна в просторій кухні, на тлі якої буде видно всю витонченість елементів. Доповнити простір можна всілякими колонами, ліпниною або порталами. Меблі для кухні мають бути виконані з натуральних матеріалів.
Кантрі та прованс є представниками сільського стилю. Їм властиві натуральні матеріали, пастельні відтінки, безліч текстилю та квітів. Неокласика створена для невеликих просторів. Світлі тони, компактні меблі та мінімум декору освіжать кімнату та зроблять її комфортною. Поціновувачам королівської розкоші припаде до душі палацовий стиль. Масивні меблі, ліпнина, розписані стіни чи стелі створять не просто кухню, а справжній витвір мистецтва.
Функціональні меблі, спокійні відтінки, правильні форми та чіткі лінії з'єдналися в мінімалістичному стилі. Вбудована фурнітура та прихований простір зроблять кухню просторою та технологічною. Відповідь мінімалізму — модерн, в якому поєднується асиметрія та плавні переходи, що дозволяють візуально збільшити простір. Різнорівневі стелі, незвичайні кольори та розмиті лінії стали основою стилю.
Техніка останніх моделей, металевий блиск, скляні полки та стіни, холодні відтінки та глянцеві поверхні — все це в стилі хай-тек. Якщо для Вас на першому місці стоїть лаконічність чи функціональність, сміливо вибирайте цей напрямок.Первісність та технологічність гармонійно поєднуються в стилі лофт. Сірі, білі, теракотові й чорні тони, хромовані та скляні елементи, шкіряні, металеві або пластикові меблі, голі стіни, в цьому стилі допустимо все. Якщо Ви не можете зупинитися на одному напрямку, вибирайте оформлення в стилі арт-деко. Він увібрав в себе кращі риси різних культур і століть. Тут поєднується класика та кубізм, етніка та футуризм, прованс і модерн.