У будь-якого косметолога є топ процедур, які користуються величезною популярністю через свою ефективність. До таких процедур безперечно відносяться пілінги. Давайте розберемося, що це і які вони бувають.
Що таке пілінг?
Пілінг - це процедура, в ході якої видаляються забруднення, ороговілі і старі клітини з шкіри обличчя. Ця методика допомагає не тільки відновити і омолодити шкіру, але і дає доступ для кращої дії наступних процедур та догляду.
Загальні показання до пілінгу
- низький тонус шкіри;
- вікові зміни шкіри;
- гіперкератоз;
- акне, запальні елементи на шкірі, посилена робота сальних залоз;
- постакне, пігментація;
- фотостаріння;
- підготовка до інших процедур
Протипоказання до пілінгу
- вагітність і період грудного вигодовування;
- індивідуальна підвищена чутливість;
- онкологія;
- гострі інфекції;
- загострення серцевих захворювань;
- герпес в активній формі;
- порушення цілісності шкіри в місці проведення пілінгів.
Ефекти від пілінгів різні в залежності від обраного варіанту і його глибини впливу. Тому варто розібратися, які є види і їх особливості.
Класифікація пілінгів
За глибиною впливу пілінги діляться на наступні види:
Поверхневий
Не болючий, зачіпає тільки ороговілі мертві клітини верхнього шару епідермісу. Такий вид пілінгу підходить для очищення шкіри та підготовки до інших процедур.
Серединний
Впливає вже глибше, повністю проникає крізь епідерміс і зачіпає верхній шар дерми. Серединні види пілінгу болючі і вимагають від майстрів косметологів глибоких знань і досвіду в процедурах.
Глибокий
А ось ці види пілінгу проникають в дерму глибше. Починаючи з серединного пілінгу, відбувається спеціальне пошкодження тканин, що сприяє запусканню відновних процесів в шкірі. Кров краще приливає, посилюється синтез колагену і еластину, формуються нові клітини. В результаті шкіра стає більш гладкою, м'якою, зменшуються зморшки, пігментні плями, рубці.
Слід розуміти, що чим глибше пілінг, тим довше реабілітаційний період.
Залежно від способу впливу виділяють такі види пілінгів:
- механічний (косметичний, мікродермабразія, бросаж);
- фізичний (ультразвуковий, лазерний);
- хімічний (кислоти).
Хороший майстер косметолог в залежності від індивідуальних потреб шкіри запропонує найбільш підходящий варіант пілінгу. Щоб знайти хорошого косметолога, досить зайти на сайт MyBeauty і вибрати фахівця з рейтингом із чесних і реальних відгуків. Потім просто знайти підходящий час і записатися онлайн.