Сучасні аграрії для поліпшення родючості ґрунту та збільшення кількості врожаю вносять мінеральні добрива, які впливають на ріст та розвиток агрокультур. Проте, щоб мінеральні добрива принесли бажаний результат та не завдали шкоди рослинам, потрібно ретельно обирати підживлення, враховуючи клімат, тип ґрунту, вид сільськогосподарської культури тощо.
Український ринок комплексних мінеральних добрив досить розвинений та пропонує різноманітні добрива, які містять основні складники живлення: азот, фосфор та калій. Проте не кожне добриво буде ефективним для Ваших рослин та ґрунту. Про те як зробити правильний вибір розповідають науковці, агрономи та аграрії України.
Голова господарства на Тернопільщині Михайло Петрик на власному досвіді переконався, що добриво українського виробника абсолютно не гірше за якістю від імпортних добрив та навіть в прорахунку принесло на пів тонни більше врожаю. Господарство пана Михайла заощадило близько 20% коштів, перейшовши на добриво Нітроамофоска-М від виробника "Тетра-Агро".
З допомогою Нітроамофоски-М волинське господарство у с. Коротниця тепер збирає з одного гектару на дві тонни більше пшениці, ніж до використання добрива. Олександр Омельчук розповідає, що мінеральне добриво "Тетра-Агро" допомогло нейтралізувати високу кислотність ґрунту.
Неодноразово тестуючи Нітроамофоску-М, науковці Львівського національного аграрного університету підкреслюють її особливу ефективність в середовищі кислих ґрунтів, що є важливим для українських аграріїв, оскільки більшість наших земель мають підвищену кислотність. Доцент кафедри садівництва та овочівництва Ігор Дидів відзначає унікальний склад комплексного мінерального добрива "Тетра-Агро" та підкреслює агрофізичні властивості продукту. За його словами, складники добрива забезпечують ефект меліорації, покращують показники ґрунту, не дозволяючи вимивання органічних речовин з ґрунту. Опираючись на дослідження, науковець стверджує, що дане добриво також збагачує вуглецеве живлення рослин.
За результатами наукових досліджень та опитувань аграріїв, можна зробити наступний висновок: внесення українського комплексного мінерального добрива Нітроамофоска-М впливає на товарність продукції та її якість, а також збільшує плодючість до 70%.
Вражаючий ефект після застосування універсального міндобрива Нітроамофоска-М зауважує фундуковод Богдан Пукля. Фундук є не такою поширеною культурою і його вирощування має багато специфічних особливостей. Та з добривом від "Тетра-Агро" догляд за рослиною став простішим: з весни приріст саджанця склав 30 см, що є ідеальним показником для дворічної рослини.
Шукаючи ефективне мінеральне добриво зверніть увагу на досвід аграріїв Вашого регіону, враховуйте дослідження добрива, і обов'язково зважайте на стан Вашого ґрунту. Детальніше за посиланням: https://tetra-agro.com.ua/news/dosvid_ukrainskikh_agrariiv_yak_obrati_mineralne_dobrivo
Українська компанія "Тетра-Агро" допоможе самостійно виміряти pH Вашого ґрунту та, враховуючи особливості ґрунту Вашого господарства, підкоригувати вміст міндобрива.