Технологію будівництва каркасних модульних будинків ще називають канадською. Така технологія будівництва широко використовується в Канаді, Америці, в європейських країнах, починає активно розвиватися в Україні. Житлові будинки та дачні будиночки, збудовані за цією технологією, органічно вписуються в будь-який ландшафт. Вони не потребують додаткового утеплення й повністю придатні для постійного проживання.
Переваги каркасно-модульних будинків
«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла в Україні розпочав свою діяльність у 2007 році. На організацію виробничої лінії модульних споруд було витрачено багато часу та зусиль. Виробничий процес постійно вдосконалюється, впроваджуються передові технології. Виробництво модульних конструкцій здійснюється в просторому закритому ангарі, тому не припиняється в будь-яку пору року. Доставлення модульного будинку на ділянку замовника здійснюється за допомоги спеціальної техніки. Процес транспортування організовує компанія «Latem Homes». Для встановлення модульної конструкції на підготовлену основу разом з будинком в дорогу вирушає бригада будівельників. Монтаж будинку триває 1-2 дні. Монтаж будинку можливий: на крутому схилі, на березі водойми, в болотистій місцевості.
Який будинок краще придбати?
Виробник пропонує клієнтам придбати будинки:
- одномодульні;
- двомодульні;
- багатомодульні.
Замовити можна будинки різних серій, які відрізняються розмірами, матеріалами для утеплення та оздоблення. Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ" мають стильний вигляд. Зовнішні стіни оздоблені якісним вініловим сайдингом, двоскатний дах вкритий металочерепицею. Енергоощадні металопластикові вікна, якісне утеплення роблять будинок теплим та придатним для постійного проживання. Внутрішнє оздоблення стін та стелі дерев'яною вагонкою робить атмосферу в домі теплою та затишною. В будинку прокладені комунікації, він укомплектований світильниками, вимикачами, розетками.
Покупець може змінити комплектацію будинку, за своїм смаком. Серед переваг модульних житлових конструкцій слід відзначити:
- короткий термін проектування та зведення будівель;
- можливість розширення приміщень шляхом встановлення додаткових модулів;
- доступна вартість модульного житла.
Для модульних будинків не потрібна процедура введення в експлуатацію, бо за українськими будівельними нормами вони вважаються тимчасовим житлом.