Будь-яка творчість, штучно затиснута в рамки, рано чи пізно стає ремеслом. Кожен творчий процес, основною метою якого є не якість і саморозвиток, а кількість і обсяг, неминуче прийде в занепад, ставши приземленою формою механічної праці. Можливо саме тому, всі види і жанри сучасного мистецтва настільки різноманітні і часто незвичайні. Яскравим прикладом, що підтверджує це твердження є відеомистецтво у всьому різноманітті його форм і стилів. Наявність колосального кількості високоякісної техніки, що володіє унікальними можливостями, значно спрощує відеозйомку, дозволяючи навіть початківцям режисерам домагатися відмінних результатів. Однак незалежно від технічних можливостей знімальної групи, у кожного початківця режисера виникає ряд стандартних питань пов'язаних з вибором обладнання для зйомки.

Пройшовши по цьому посиланню, ви зможете дуже вигідно придбати обладнання для фото та відеозйомки!

Як правильно вибрати обладнання для відеозйомки

Апаратуру для виробництва відео необхідно вибирати відповідно до деяких рекомендацій, враховуючи той тип носія інформації, який стане сховищем відзнятого матеріалу, також беручи до уваги і масу інших технічних нюансів.

В основному, носіями інформації в відеокамерах є або DVD, жорсткі диски і usb, або відеокасети формату miniDV. Основним мінусом відеокамер, які використовують як засоби зберігання інформації жорсткий диск, є стиснення файлу безпосередньо перед його записом, що вкрай негативно впливає на якість.

Також слід пам'ятати, що відеокамери DV знімають в стандартному дозволі, в той час як HDV пишуть в більш високому. Основний критерій, яким слід керуватися при підборі об'єктива - це безпосередній формат зйомки. Світлосильний тип об'єктива забезпечить деталізоване відображення зовнішнього вигляду предмета. Крім того, на якість зображення також впливає кільце ручного фокусування. Основна особливість менш світлосильних об'єктивів полягає в тому, що їм характерна більш виражена глибина різкості, завдяки зйомці в підвищеному розмірі.