Картинки по запросу Добрива для рослин: що варто знати?

Підгодівля рослин - це найважливіше лікування по догляду, яке слід використовувати протягом усього вегетаційного періоду, без цього виду робіт ефективне облаштування саду практично неможливе. Тому варто знати різні види добрив https://agrovinn.com/ua/, щоб забезпечити вашим рослинам найкращий ріст.

Для підгодівлі рослин потрібна практика - але перш ніж почати її, подумайте про вибір продуктів, які зможуть зміцнити всі рослини у вашому саду (навколо будинку чи вдома).

Рослинні добрива - навіщо їх використовувати?

Оскільки людина використовує більшу частину врожаю (наприклад, фрукти та овочі) для власного використання або хоче, наприклад, щоб газон виглядав естетично, необхідно доповнити втрачені мікро- та макроелементи за допомогою спеціальних речовин. Тому підгодівля рослин може виконувати кілька різних функцій:

·         добрива покращують засвоєння поживних речовин через коріння;

·         добрива доповнюють поживні речовини, які рослини взяли з землі;

·         добрива позитивно впливають на якість ґрунту;

·         добрива запобігають хворобам рослин;

·         добрива збільшують кількість хлорофілу в рослинах;

·         добрива підвищують стійкість рослин до низьких / високих температур.

Види добрив та їх форма

На ринку є дуже багато продуктів для підгодовування рослин, які в першу чергу відрізняються за формою активної речовини. Завдяки цьому ми поділяємо добрива на:

Рідкі добрива

Продаються у пляшках, їх використовують при розчиненні діючої речовини у воді (пропорції вказані на упаковці) та поливанні цією сумішшю ґрунту навколо рослини. Перевага цього виду засобів полягає в тому, що вони швидко всмоктуються і їх можна використовувати протягом року (завдяки їм можна удобрити горшкові рослини в домашніх умовах). Деякі рідкі добрива вносять у вигляді обприскування на листя рослин, але спочатку потрібно перевірити, чи можливо це.

Гранульовані добрива

Продаються у вигляді гранул, що нагадують горох. Їх використовують лише протягом вегетаційного періоду та на початку осені, тобто коли ґрунт не замерз та сама рослина ще не сповільнила свої життєві функції. Не розкидайте гранульоване добриво під час посухи (гранули не можуть розчинитися) або на мокрій поверхні газону (гранули пристануть до лопатей, але не проникнуть глибоко в ґрунт).

Використовуючи гранульовані добрива, варто пам’ятати, що для них характерна висока гігроскопічність, а тому вони швидко вбирають вологу - тому зберігайте їх у сухому та тінистому місці, адже навіть невелика кількість води, яка потрапляє у мішок для добрив, може спричинити псування гранули.