Каркасні будинки в Рівному останнім часом стали доволі популярні. Така технологія будівництва дозволяє побудувати велику кількість житла за короткий час та порівняно за невелику вартість.

Сенс технології полягає в тому, що спочатку будується каркас, який виконує несучу функцію. Каркас будується з брусу, дошок,балок та інших елементів, які з’єднуються цвяхами та саморізами різної довжини.

В наш час будівництво каркасних будинків користується великим попитом завдяки своїм позитивними характеристиками. Так чому ж каркасні будинки в Рівному такі популярні, ми вирішили запитати в генерального директора будівельної компанії «ГарантАвтоЗахід»Володимира Паламарчука :

-« Каркасний будинок, за ціною, являється найдешевшим варіантом за технологією будівництва. Ціна каркасного будинку коштує приблизно від 11 тисяч за квадратний метр, тоді як будівництво з цегли чи газобетону обійдеться від 15 тисяч. Перевагою будинку також є те, що така технологія потребує в два рази менше комунальних витрат ніж аналогічний за розміром типовий цегляний будинок »- прокоментував пан Володимир.

Ми все ж таки вирішили більш детально зануритися в даний вид будівництва та розказати про всі його переваги. Отож почнемо.

Як побудувати каркасний будинок?

Дана технологія рахується однією з найпростіших. В процесі роботи відбувається наступна послідовність робіт.

-Влаштовуємо фундамент. В даному випадку немає необхідності в посиленому фундаменті. Зазвичай використовують два типи фундаменту, стрічковий та свайний. Стрічковий – це монолітний фундамент з бетону, який заливають під несучі зовнішні та внутрішні стіни.Свайний фундамент являє собою сваї які вганяють в землю і несуть опорну функцію для кутів. Переваги такого фундаменту в тому, що він може застосовуватися на складних грунтах. Будинки на сваях також стоять міцно як і на бетонних фундаментах.

-Встановлюємо каркас. Для спорудження будівлі використовують каркас зроблений з дерева або сталі. Зазвичай каркас роблять з брусу.

-Встановлюємо підлогу. В якості основи для підлоги використовують брус, який встановлюється по периметру. Потім вкладають необрізану дошку і тільки потім будуть стіни.

-Спорудження стін. Їх потрібно встановити на рівній поверхні, а потім перенести на фундамент.

Потім каркас обшивають дошками і накладають надійну покрівлю.Після цього можемо приступати і до декоративної обробки фасаду. Ідеально підійде вагонка, сайдинг або сендвіч-панелі.

На завершальному етапі прокладають внутрішні комунікації, встановлюють двері та вікна, а також виконують внутрішню обробку.

Переваги каркасних будинків

  • Щоб побудувати каркасний будинок, Вам не потрібна спеціальна техніка, атакож немає необхідності заливати дороговартісний фундамент, тим самим скорочуючи час на усадку стін.
  • При будівництві сучасних будинків каркасного типу можна зробити будь-яке планування кімнат, зробити багато невелеких і маленьких кімнат, або прибрати всі перегородки.
  • Пожежна безпечність каркасного будинку відповідає всім нормам та правилам. Завдяки використанню протипожежних засобів, всі матеріали конструкції будинку повністю не горючі.
  • Економія витрат на опалення в каркасному будинку складає до70%. Каркасні будинки захищають від спеки при + 50°C і втримують тепло при – 70 °C. Причиною цього являється високий коефіцієнт енергозбереження і теплозахистусучасних матеріалів.

Таким чином, будівництво каркасногобудинку являється простим та дозволяє швидко побудувати будинок і практично відразу почати жити в ньому.

Більше інформації тут