6 липня 2014 року відбудеться вшанування пам’яті загиблих козаків на Козацькому редуті ( Дубенський р-н., між селами Плоска та Семидуби)
Програма заходів:
10.00 – Літургія в капличці;
11.45 – хресна хода до Редуту;
12.00 – панахида по загиблих козаках;
12.40 – покладання вінків, гірлянди Слави та квітів;
13.00 – літературно – музична композиція.
13.10 – мітинг за участю керівництва та гостей Дубенщини
13.30 – показові вправи рою джур «Дубравці»
по завершенню спільне виконання Гімну України.
Козацькі змагання, частування козацьким кулішем.
Бажаючим побувати на Козацькому Редуті повідомляємо, що 06 липня від зупинки на Майдані Незалежності та автобусної зупинки, що знаходиться по вулиці Семидубська в районі Базарчика, до Козацького Редуту будуть курсувати автобуси з 9.00 до 18.00 год.
Історична довідка
Знаменита Берестецька битва, в якій гетьман Богдан Хмельницький зазнав поразки, але довів Європі, що український дух – незламний, завершилася на козацькому редуті між селами Семидуби та Плоска Дубенського району. Тут для прикриття відступу військ 10 липня 1651 року залишилося три сотні з полку Івана Богуна, і вони сповна виконали покладену на них місію – зупинити польське військо. Ціна була дуже висока: жоден козак не випустив із рук зброю до останнього подиху. Скільки вояків тут поховано, невідомо. Одні дослідники історії стверджують, що дві сотні, інші називають втричі більше число. А дехто взагалі вимірює число захисників Редуту тисячею осіб.
У 1985 році місцевий письменник і скульптор Микола Тимчак спроектував пам’ятник у формі стилізованої дзвіниці, а згодом створив проект каплиці, які є окрасою козацького редуту. Відтоді щороку в першу неділю липня на козацькому редуті збираються мешканці навколишніх сіл, Дубна, Волині і Тернопілля, щоб вшанувати пам'ять героїв – козаків. Нинішнє покоління зробило поле між Плоскою та Семидубами своєрідним місцем духовного паломництва.