"Військовозобов’язаний, який планує пройти комісію, має згенерувати цю форму"...

ВЛК для обмежено придатних. Термін продовжили до 5 червня.

Тепер чоловіки, яких раніше визнали обмежено придатними до військової служби, мають час до літа, аби пройти комісію.

До 5 червня їх не притягуватимуть до адміністративної відповідальності та не оголошуватимуть у розшук.

Раніше термін проходження військово-лікарської експертизи встановили до 5 лютого цього року. Проте через перевантаження роботи комісій ці строки вирішили переглянути.

Про зміни в процедурі під час брифінгу у Рівненській ОДА розповів старший сержант медичної служби Рівненського ТЦК та СП Тарас Гусарук:

«Оскільки зараз активно впроваджується цифровізація даного процесу, першим кроком стало формування в додатку Резерв+ направлень на ВЛК в електронній формі. Тепер вони мають чітку дату. Військовозобов’язаний, який планує пройти комісію, має згенерувати цю форму, та відвідати у визначений час лікарняний заклад, де проходитиме експертизу».

Також, за словами Тараса Гусарука, вже у листопаді цього року на ВЛК будуть розглядати справи анонімізовано. Прізвищ та імен у справах військовозобов’язаних вказано не буде. Будуть лише номери, і лікар не знатиме кого саме оглядає. Це має зменшити корупційні ризики.

Нагадаємо, громадяни зобов'язані самостійно звернутися до ТЦК та СП або через електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного та резервіста з метою отримання направлення на ВЛК для проходження медичного огляду.