У Рівненській області Президент України Володимир Зеленський провів першу цього року зустріч із бізнесом у межах платформ «Зроблено в Україні» та «Діалог влади з бізнесом».
Про це повідомили в Рівненській ОВА.
На заході були присутні, зокрема, виробники продуктів харчування, одягу, сільськогосподарської техніки, деревообробної, аграрної та молочної продукції, а також представники релокованого бізнесу.
Президент розповів підприємцям про кроки, які робить держава для здобуття енергетичної незалежності, та практичні результати від добудови додаткових енергоблоків на Хмельницькій АЕС.
Під час зустрічі обговорили регулювання ринку деревини, ефективне використання земель і розвиток молочного тваринництва.
Президент доручив урядовцям опрацювати й розв’язати ці питання, а також розробити програму компенсації будівництва молочних ферм.
За словами першої віцепрем’єр-міністерки – міністерки економіки Юлії Свириденко, Рівненщина є одним із лідерів у впровадженні політики розвитку українських виробників «Зроблено в Україні». Зокрема, лише за минулий рік підприємці отримали понад 3 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».
Заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита зазначив, що платформа «Діалог влади та бізнесу» стала реальним інструментом для ефективної комунікації в секторі економіки. Упродовж останніх місяців у 24 областях провели понад 400 засідань, залучили більш як 40 тис. підприємців і 8 тис. представників органів влади й експертів різних рівнів.