- Чітких норм в тривалості сексу немає; це залежить від особистих вподобань, фізіології та відносин.
- Середня тривалість сексу від 3 до 7 хвилин вважається достатньою, а від 7 до 13 хвилин – бажаною.
- Чоловікам в середньому потрібно 3 – 7 хвилин для оргазму, а жінкам – 12 – 14 хвилин.
- Деяким жінкам може знадобитися більше або менше часу для досягнення оргазму, і деякі можуть його не досягати, що є також варіантом норми.
Іноді люди переживають, що дуже довго не можуть отримати оргазм. Або навпаки: оргазм настає занадто швидко, і секс закінчується. Незрозуміло, чи взагалі є норма і, чи варто до неї прагнути. Відповідаємо на ці питання.
Відповідаємо одразу: чітких норм в тривалості сексу немає, ставлення до того, що вважається "нормою", залежить від особистих вподобань людини, фізіологічних особливостей та структури відносин.
Скільки має тривати секс
У дослідженні вчені запитали сексологів, як довго має тривати секс із проникненням. Секс тривалістю в одну-дві хвилини фахівці визнали "надто коротким", а 13 – 30 хвилин – "надто довгим". "Достатнім" назвали секс від 3 до 7 хвилин, а "бажаним" – від 7 до 13 хвилин.
Як швидко кінчають чоловіки
Також в іншому дослідженні вчені попросили 500 пар засікати час сексу з початку проникнення до еякуляції протягом місяця. Результати були дуже різними: від 33 секунд до 44 хвилин. Але середня тривалість становила 3 – 7 хвилин. В обох дослідженнях секс оцінювали виключно з початку до кінця пенетрації. Тобто секс завершувався, коли під час проникнення оргазм отримував чоловік.
Через скільки часу настає оргазм у жінок
Вчені також вивчили час оргазму жінок. Виявилося, що їм у середньому потрібно 12 – 14 хвилин, щоб отримати оргазм. Тобто, якщо спиратися на висновки вчених, жінкам потрібно більше часу, ніж триває середньостатистичний статевий акт. При цьому 17% учасниць взагалі не отримували оргазм, а більшість зазначили, що лише проникнення їм недостатньо. Це підтверджує опитування Центру сексуального здоров'я США: лише 18% жінок досягають кульмінації під час пенетрації.
За словами експертів, деяким жінкам може знадобитися менше або більше часу, щоб отримати оргазм. Інші зовсім його не можуть отримувати, і це теж варіант норми.
Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.
Джерело: health.24tv.ua