Сечовипускання під час сексу: чому виникає та як уникнути

  • Бажання мочитися під час сексу є нормальним через збудження та збільшення статевих залоз у жінок.
  • Слабкі м'язи тазового дна після вагітності можуть призвести до сечовипускання під час сексу.
  • Урологічні захворювання або вроджена особливість організму можуть бути причиною сечовипускання під час статевого акту.
  • Регулярне сечовипускання під час сексу вимагає консультації з гінекологом або лікарем-сексологом для встановлення причин та отримання допомоги.

Бажання мочитися під час сексу абсолютно нормальне. Варто розслабитися і не затискатися від страху, адже так ви зробите тільки гірше і не зможете насолоджуватися сексом.

Це бажання виникає під збудження, у жінки збільшуються статеві залози і кліторальна цибулина. Таким чином уретральний канал перекривається, що не дозволяє сечі виходити назовні.

За словами сексологів, шанс, що під час сексу може відбутися сечовипускання є у таких випадках:

Урологічні захворювання

Так, через деякі урологічні хвороби партнер може мочитися під час сексу. Варто прийти на огляд до гінеколога, щоб встановити точну причину.

Підготуйте своє тіло до сексу. Тому що, якщо ви не відчуваєте збудження, то і оргазм малоймовірним.

Слабкі м'язи тазового дна

Так, вони теж беруть участь в процесі утримання сечі. Після вагітності та пологів багато жінок стикаються зі слабкістю м'язів тазового дна. Під час сексу такі жінки починають мочитися.

Якщо сечовипускання під час сексу стає регулярним, то вирушайте до гінеколога. Слабкі м'язи можуть бути і у жінки, яка не народжувала.

Вроджена особливість вашого організму

Є жінки (близько 5%), які відчувають оргазм разом з сечовипусканням. Так було завжди і ймовірність, що це зміниться, дуже мала. У таких жінок оргазм настільки сильний, що контролювати себе неможливо. Допомогти в цій ситуації може лікар-сексолог.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.ua