- Понад 50% українських шкіл мають генератори та котельні для проведення офлайн-навчання при відключенні електроенергії.
- Заступник міністра освіти та науки України зазначив, що школи з таким обладнанням зможуть продовжувати навчання в очному форматі.
- Школи без можливості проводити очне навчання перейдуть на синхронний формат, де вчителі дають завдання учням для самостійної роботи.
Понад 50% українських шкіл мають генератори та котельні. Це дасть можливість проводити очне навчання у закладах освіти навіть у разі відключення світла.
Про це в ефірі національного телемарафону розповів заступник міністра освіти та науки України Андрій Сташків, передає Освіта 24. Він додав, що загалом ситуація по регіонах різна.
Чи готові школи до зими
Посадовець заявив, що в Україні є школи, які мають генератори й можуть забезпечити проведення освітнього процесу при відключенні світла.
Вони зможуть забезпечити теплом, оскільки мають власні котельні. Таких шкіл, за даними, які нам надали регіони, понад 50%. Це означає, що ці школи навіть при відключенні електроенергії навчатимуться в очному форматі, якщо у них є укриття та дозволяє ситуація з безпекою,
– заявив Сташків.
Опановувати перспективний фах за гнучким графіком – це реальність завдяки дистанційному коледжу OPTIMA! Долучайтесь до безплатного вебінару, де можна дізнатись все про вступ і переваги дистанційного навчання. Не пропустіть шанс розпочати успішну кар'єру вже після 9 класу!
Однак, ті школи, які не мають можливості забезпечити очне навчання, за словами посадовця, будуть змушені перейти на синхронний формат. Тобто вчителі дають завдання учням, а потім перевіряють їх.
- Раніше ми про те, що новий навчальний рік у школах України розпочнеться 2 вересня 2024 року та завершиться 30 червня 2025 року відповідно до рішення уряду.
Джерело: 24tv.ua