Спортсмени з Рівненщини здобули чимало медалей Всеукраїнської спартакіади

З 2 по 5 липня в місті Володимир Волинської області відбувалися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з пара легкої атлетики та легкої атлетики серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху та розумового і фізичного розвитку.

Про це повідомили в Рівненському регіональному центрі "Інваспорт".

Участь у змаганнях брали понад 150 учасників з 18 областей України та міста Києва.

Рівненщину на даних змаганнях репрезентували 9 спортсменів та 3 тренера.

У підсумку наші спортсмени здобули 15 нагород, з яких 9 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медаль.

Зокрема:

• Степанець Микита (КЗ "РОДЮСШОІ", м. Рівне, тренер Станко С.О.) виборов три золоті нагороди у стрибках у довжину, з бігу на дистанціях 60 м та 100 м;
  • Олександр Пащук (КЗ "РОДЮСШОІ", м. Рівне, тренер Станко С.О.) здобув дві золоті нагороди з бігу на дистанціях 100 м та 200 м;
  • Корева Марина (КЗ "РОДЮСШОІ", м. Рівне, тренер Станко С.О.) виборола дві золоті нагороди з бігу на дистанціях 100 м та 200 м;
  • Кушнір Вероніка (ФСК "Повір у себе", м. Сарни, тренер Цицюра О.О.) здобула золоту нагороду у метанні м"яча та дві срібні нагороди з бігу на дистанції 100 м та у стрибках у довжину;
  • Юхим Даниїл (РРЦ "Інваспорт", м. Рівне, тренер Полюхович В.О.) виборов золоту нагороду у метанні м"яча, срібну нагороду з бігу на дистанції 100 м;
  • Котисько Дарина (КЗ "РОДЮСШОІ", м. Березне, тренер Станко С.О.) виборола дві срібні нагороди з бігу на дистанціях 60 м та 200 м;
  • Гарапа Богдан (КЗ "РОДЮСШОІ" та Спеціальна школа № 2, селище Клевань, тренер Шолота В.В.) виборов бронзову нагороду у метанні м"яча, а також зупинився за крок до нагород з бігу на дистанціях 100 м та 200 м, посівши 4 місце.

За крок до нагород зупинилась і Робейко Дарина (ФСКІ "Надія", селище Млинів, тренер Коваленко В.С.), посівши 4 місце у метанні м"яча.

Дебютант всеукраїнських змагань Максим Морозик (КЗ "РОДЮСШОІ" та Спеціальна школа № 2, селище Клевань, тренер Шолота В.В.) на жаль тричі здійснив заступ у стрибках у довжину та у підсумку не зумів здобути нагороду.