Рівненські плавці гідно представили область на двох чемпіонатах України

З 19 по 22 червня 2024 року в місті Полтава відбулися чемпіонат України з плавання та чемпіонат України з плавання серед молоді серед осіб з порушеннями слуху.

Як повідомили Рівненському регіональному центрі "Інваспорт", нашу область на даних змаганнях репрезентували вихованці Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Вадим Гордійчук та Ілля Ритов, а також тренер Ольга Палюх.

Вадим Гордійчук змагався у категорії чоловіків та досяг значних успіхів. Він посів два ІІІ місця на дистанціях 400 метрів комплексним плаванням та 200 метрів на спині.

Ілля Ритов став справжньою зіркою змагань. У категорії чоловіків він виборов дві золоті медалі на дистанціях 200 метрів та 400 метрів комплексного плавання, здобув срібло на дистанції 800 метрів вільним стилем, а також дві бронзові нагороди на дистанціях 400 метрів вільним стилем та 50 метрів батерфляєм.

Також у змаганнях серед молоді Ілля Ритов став п’ятиразовим чемпіоном України, здобувши перемогу на дистанціях 100 метрів брасом, 200 метрів та 400 метрів комплексним плаванням, а також 400 метрів та 800 метрів вільним стилем. Крім того, він здобув срібло на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Окрім цього Ілля Ритов на дистанціях 200 метрів комплексного плавання та 50 метрів батерфляєм виконав норматив Майстра спорту України, що є визначним досягненням у його спортивній кар’єрі.

Підготовкою спортсменів до змагань займалася тренер-викладач з плавання КЗ «РОДЮСШОІ», Заслужений тренер України Ольга Григорівна Палюх.