У Рівненську область передали сучасний автомобіль для мобільної гінекологічної бригади, яка працює в обласному перинатальному центрі.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та додав, що "швидку" використовуватимуть для віддалених районів.
Зазначається, що до складу бригади входитиме акушер-гінеколог, спеціаліст перинатального центру медсестра/акушерка та водій.
Автомобіль повністю укомплектований. Додатково UNFPA надасть ще й портативне обладнання. Зокрема, апарат УЗД, кольпоскоп, 12-канальний ЕКГ. А ще витратні матеріали - одноразові гінекологічні набори, медикаменти, швидкі тести на ВІЛ, гепатит В, С та сифіліс, експрес-тест на глюкозу, тест-смужки для аналізу сечі.
Нагадаємо, що в межах цієї ініціативи Рівненщина раніше отримала три швидких для обласного центру екстреної медичної допомоги.