Кремль навіть не думає зупиняти війну.
Російська Федерація розпочала дестабілізацію Молдови, яка може завершитися військової агресією проти цієї країни.
За планом, який став відомий українським розвідникам, агентура впливу РФ в Молдові має розпочати масові антиурядові протести, приурочені до 9 травня.
Формальним приводом до протестів має виступити заборона російської символіки, зокрема георгіївських стрічок, а також літер Z та V, що символізують підтримку російської агресії проти України.
На високу ймовірність використання дестабілізації для створення передумов для початку російської військової агресії проти Молдови, вказує те, що мер Кишинева Іон Чебан, що є довіреною особою та агентом впливу російських спецслужб, планує залишити територію Молдови у період протестів, приурочених до 9-го травня.
Військова операція РФ в Молдові може полягати в безпосередньому захопленні столиці силами оперативної групи ЗС РФ в Придністров'ї, за участі кількох груп Спецназу ЗС РФ, які вже виведені на територію Молдови через туристичні канали.
Президент Молдови Майя Санду заявила, що у вибухах, що сталися у Придністров'ї, задіяні сили зсередини регіону, який не контролює конституційна влада.