Фото ілюстративне.
Рішення утворити деревообробно-меблевий кластер ухвалили під час зустрічі із лідерами цієї галузі Kronospan UA, "Морган Феніче", "ОДЕК Україна", "Свиспан лімітед", "ОЛІСМА", Українські лісопильні" та ін. Про це повідомляє Віталій Коваль на власній сторінці у фейсбуку.
Фото Рівненської ОДА
А створили вони його задля того, аби почати виробляти продукт із високою доданою вартістю. Таким чином хочуть перейти із статусу сировинного придатку. Регіон планують зробити своєрідним майданчиком для роботи різних галузей, дотичних до виготовлення меблів.
«Аби повний цикл - від постачання деревообробних матеріалів до виготовлення продукції - відбувався у нашому краї», - пише Віталій Коваль.
Окрім цього, в області хочуть підготувати фахівців на конкретні робочі місця. Для цього професійно-технічні навчальні заклади готові переорієнтуватися на запити бізнесу. А бізнес готовий сприяти підготовці потрібних їм спеціалістів, в тому числі і на власному сучасному обладнанні.
«Законодавчу підтримку у цьому сьогодні пообіцяли заступник міністра освіти і науки Petro Korzhevskyj і народний депутат, голова підкомітету з питань професійної освіти Ольга Коваль, які взяли участь у зустрічі з членами деревообробно-меблевого кластеру.
До речі, сьогодні на базі ВПУ №1 Рівного відкрили сучасний навчально-практичний центр з підготовки робітничих кадрів за професією "Верстатник деревообробних верстатів". Віднині молодь здобуватиме фах на 22 сучасних австрійських верстатах, що є додатковим "плюсом" для новоствореного кластеру», - зазначив Віталій Коваль.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Наш VIBER: +380638943964