Співпраця навчального закладу та громадської організації полягатиме у спільному створенні унікального для Рівного місця – «відкритого офісу», місця, де концентруватимуться унікальні інноваційні ідеї, проходитимуть конференції та майстер-класи різних громадських інституцій, відбуватиметься взаємодія бізнесу, який готовий давати гроші, та людей, які готові генерувати унікальні ідеї.
Проект створення подібного закладу був одним з перших у діяльності Платформи взаємодій «Простір» - активісти унікальної рівненської організації шукали не лише офіс для своєї роботи, а й місце для об’єднання однодумців – людей, яким цікаві зміни у рідному місті. Одним з перших партнерів проекту став саме НУВГП, який запропонував як «відкритий офіс» використовувати саме одну з його просторих аудиторій. За задумом ініціаторів, це має бути паралельно і коворкінг-центр для громадських діячів, і конференц-зал, і лекторій. Зустрічі, метою яких є обговорення та реалізації новаторських ідей у сферах підприємництва, соціальної активності, культури, освіти, спорту, сучасних технологій, урбаністики мають відбуватись щотижня. Реалізувати проект активісти «Простору» планують за спільні гроші або ж матеріальні ресурси меценатів, активних рівнян, самих членів «Простору». Символічним вони вважають і те, що приміщення для проекту надав саме освітній заклад.
- Університети завжди були в авангарді розвитку суспільства, адже вони сприяють розвитку науки, - говорить Олександр Ковальчук. – І дуже важливо і символічно, що проект, який базується на ідеї розвитку громади міста, є частиною відомого і досить прогресивного нині навчального закладу.
Водночас, ректор НУВГП Віктор Мошинський відзначає, що збувається його давня мрія:
- Я завжди мріяв, що в стінах університету було таке місце, яке генеруватиме новаторські, прогресивні ідеї. І що університет – активний учасник цього проекту, думаю, нашим студентам це буде досить цікаво. І, що важливо, це вже не просто слова, а конкретні дії.
Про це повідомляє Платформа взаємодій «Простір» на своїй сторінці у Фейсбук.