На станції Нікополь загін спецпризначення разом з міліцією вгамовували футбольних вболівальників

Тридцять першого жовтня машиністу приміського поїзда Кривий Ріг Головний – Запоріжжя-2 довелося викликати посилений наряд правоохоронців, щоб угамувати футбольних вболівальників. Любителі футболу відмовилися сплачувати за проїзд та погрожували насиллям провідникам-кондукторам і пасажирам.

Після прибуття на станцію Нікополь о 10:15 до вагона прибув наряд міліції, а потім додатково були викликані посилені наряди міліції разом із загоном спеціального призначення. Після вгамування та придбання квитків вболівальники були повернуті до вагона електропоїзда та поїзд відправився за призначенням.

Укрзалізниця застерігає громадян від таких протиправних дій та закликає усвідомити, якими можуть бути наслідки для пасажирів і працівників залізниці від перешкоджання руху поїздів. Також залізничники нагадують про адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконні втручання в роботу залізничного транспорту.

Довідково

Згідно зі ст. 277 Кримінального кодексу України умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, рухомого складу, засобів зв'язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда, перешкодити нормальній роботі транспорту, створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків, караються штрафом від п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Ті самі діяння, якщо вони спричинили потерпілому середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження або завдали великої матеріальної шкоди, караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Діяння, які спричинили загибель людей, караються позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.