Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека та видавництво “Літопис” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Кена Робінсона “Школа майбутнього” та книжок Джона Тейлора Ґатто “Зброя масового навчання”, “Прихована історія американської освіти”, “Вчитель 2.0.”, “Прихована програма обов”язкової шкільної освіти”. Захід відбудеться 16 листопада. Початок – о 18.00. 
Сер Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, пропонує у цій книжці практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.
Робінсон пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні. Книжка «Школа майбутнього» є своєрідним рецептом, який допоможе всім нам почати рухатись у бік нової, якіснішої освіти.
Джон Тейлор Ґатто – один із найвідоміших американських експертів освіти, вчитель із 30-річним стажем, послідовник ідеї радикального оновлення шкільної системи навчання. Неодноразово визнаний найкращим учителем року міста Нью-Йорк, а згодом – найкращим учителем року штату Нью-Йорк. 1997 року Джон Ґатто одержав Премію Алексіса де Токвіля за внесок у справу Свободи.
На рахунку Джона Ґатто близько 800 публічних виступів у 50 штатах США та у 8 інших країнах на теми освіти, а також численні книги, присвячені проблемам шкільного навчання.
У своїх книгах Джон Ґатто детально і влучно описує функціонування системи освіти і водночас подає орієнтири для ключових системних змін, які спроможні врятувати шкільну освіту.
Учасники:
Ганна Лелів — перекладачка книжки Робінсона з англійської; 
Ольга Єлагіна — редакторка книги “Прихована історія американської освіти”;
Михайло Комарницький — директор видавництва “Літопис”.